Reference od klientů

 

V jednoduchosti je krása:

Dvoukřídlé celoskleněné dveře Celoskleněné dveře v obložkové zárubni


Napsali nám:

Velice rádi bychom  poděkovali firmě IBmont za skvělou práci a profesionální přístup při vyhotovení kvalitních krásných dveří a obložek jak dřevěných, tak i skleněných dveří. Také chceme poděkovat řemeslníkům firmy IBmont za montáž, která byla provedena profesionálně, a s realizací jsme byli maximálně spokojeni. Pan Bedřich opravdu rozumí své práci, byl vždy vstřícný a vyhověl našim požadavkům, a dokázal i poradit co by se do našeho interiéru nejvíce hodilo. Firma IBmont je maličká ale velice na vysoké úrovni a opravdu nadčasová. Jde s trendy 21 století.  Určitě budeme doporučovat nadále ostatním, kteří si potrpí na kvalitní a nadčasové dveře. Mnohokrát děkujeme celé firmě.
S pozdravem Čičmancovi


O zakázce:

Poznámka k zakázce:
Manželé Čičmancovi  si se zařizováním interiéru vyhráli, nic neuspěchali, a dle mého názoru se to vyplatilo. Stylově zařízený interiér v moderním duchu působí velmi útulně a nadčasově.
Dveře a zárubně v povrchu lamino ořech, a celoskleněné dveře se perfektně hodí do konceptu celého domu, a podtrhují jednoduché a stylové bydlení.
Čičmancovi jsou naprosto obyčejní a upřímní lidé, se kterými se rád potkávám.
Přeji spokojené bydlení, a děkuji za příjemnou spolupráci. 

 

Náš zákazník, náš pán.

Dýhované fryzové dveře Dýhované dveře se skládanou kresbou let

Napsali nám:

Měli jsme s manželem neúspěch sehnat dveře, které jsou opravdu dveřmi (žádný papundekl, ale opravdové dveře). Od známého jsme se dozvěděli o firmě IBmont (dělala mu obložky i s dveřmi). Hned jsem firmu IBmont oslovila a od té doby jen chválím!!! Komunikace, spolupráce, změny kvůli našim výmyslům, vše velice rychlé a bezproblémové!!! Montáž úžasná! Chlapi přijeli, namontovali, uklidili, odjeli. Máme dveře skládací, zasunovací i zavírací a nemůžeme nic vytknout. Tuto firmu jen doporučujeme! DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!

Dvořáková


O zakázce:

Na plných dveřích byla dýha dub seskládána dle přání zákazníka. U prosklených dveří (fryzových), je sklo vlepené mezi boční fryze bez horního a spodního rámu křídla. Výhodou dýhovaného povrchu je nespočet variaci v seskládání dýh na ploše dveří, takže Vaší fantazii se meze nekladou.
Kombinace přírodní dýhy se sklem působí příjemně, a tvoří pocit útulného domova.
Paní Dvořákové děkuji, za perfektní spolupráci i z její strany. I přesto, že realizace byla na druhém konci republiky, jsem rád, že rozhodnutí padlo na naši firmu. Přeji spokojené bydlení, a rád se zase zastavím na kafčo. 

 

Dveře s vloženým sklem:

dveře se vsazeným sklem

dveře dvoukřídlé s vloženým sklem

 

Napsali nám:

Firma IB Mont realizovala v našem nově zrekonstruovaném domě interiérové dveře na zakázku. S výsledkem jsme velmi spokojení. Za přátelské ceny odvedla firma kvalitní, rychlou a přesnou práci. Rádi bychom ocenili také příjemnou komunikaci pana Kříže, který měl naši zakázku na starosti. Při jednání reagoval velmi rychle, přátelsky, měl přehled o naší stavbě a  slíbené věci byly udělané v termínu. Řemeslníci dokončili zakázku podle našich dohodnutých požadavků, aniž bychom museli firmu jakkoliv upomínat, bez nutnosti dalších úprav.  Kvalitně zpracované jsou i dveře se skleněnou výplní bez lištování. Na základě našich zkušeností můžeme práci firmy IB Mont doporučit i dalším potencionálním zákazníkům.
Mátlovi


O zakázce:

popis: dodávka dveří a zárubní
materiál: cpl bílá
sklo: satináto
typ zakázky: rekonstrukce rodinného domu 
za IBmont: za naší firmu musím poděkovat celé rodině za příjemnou spolupráci. Jsme rádi
že děláme radost.
 

 

Proč zjišťovat doporučení firem?

Prosklené dveře 3 x pruh

 

Napsali nám:

Dobrý den pane Kříž,
chtěla jsem Vám ( Vaší firmě ) touto cestou dodatečně poděkovat za perfektně odvedenou
práci v bytě mého syna, který prošel kompletní rekonstrukcí.
V tomto bytě  se vystřídalo během oprav mnoho řemeslníků  a firem, téměř každý z nich nám tam nechal bohužel na sebe nějakou památku, abychom na něho dlouho vzpomínali ( bohužel ve špatném slova – smyslu ).
Například obkladač položil odprýsknutou dlaždici přímo doprostřed koupelny, přímo před dveře, zedník nevyrovnal dobře křivou zeď  v pokoji, zazděná trubka pro ventilátor v koupelně ( do světlíku ) je zazděná zdeformovaná, takže ventilátor nejde nasadit až k obkladům a čučí asi 3 cm od obkladu.
Plynař se netrefil přesně s vývodem
pro radiátor  v koupelně, takže pak mlátil kladivem do trubky aby ji posunul, do požadované polohy, čímž odpadl kus kachličky ( pouze obklady do koupelny a na wc přišly  na 20 000,- ) takže se díra kolem  trubky zvětšila  na půměr cca 10 cm a zaplácla se spárovací hmotou. opravdu moc  „ hezké „…. Frown

Nechci Vás dál unavovat  s výčtem chyb a nedodělků, které nám tam zůstaly po „ odborných firmách“….
Až na Vás a na stolaře, který vyráběl kuchyňskou linku. Nejen, že jste mne hned na první schůzce potěšil, že máte  stejný vzor, jaký jsme my měli již na podlaze, ale i to , že jste dodrželi všechny domluvené termíny, což  mnohé firmy měnili, odsouvali několikrát,,,,

S Vámi osobně se nám velmi dobře jednalo, dovedl jste nám dobře poradit např. ve výběru kování, měl jste s námi trpělivost ( pokud jsme váhali a rozmýšleli se ), ochotně jste se dostavil v týž den, když jsem  Vám zavolala a prosila Vás, aby jste tam dojel a vysvětlil zedníkovi , jak má obložit zeď kvůli obložkám.
Pokud by jste tam nedojel, tak by to udělal opět špatně a nevypadalo by to pěkně. Nenašla jsem ( prozatím Smile ) NIC, co by kazilo estetický dojem, ( např. obložka nakřivo  nebo podobně ). Vše bylo od Vás perfektně vyměřeno, dodáno a nainstalováno. Dveře jdou pěkně otvírat  i zavírat. ( viděla jsem např.  v televizi v Černých ovcích, jak firma vyměřila někomu krátké obložky a paní se soudila  s tou firmou….a pod. ) NIC takového se s Vámi nestalo.
Jsme rádi, že nám byla doporučena právě Vaše firma, a že aspoň někdo odvedl svoji práci naprosto profesionálně. Budeme  Vaši firmu bez jakéhokoliv zaváhání vřele doporučovat. 
Ještě jednou Vám MOC děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

S úctou ( k Vaší práci )  a s pozdravem

Mrázková
spokojená matka Smile


O zakázce:

popis: dodávka dveří a zárubní 
materiál: cpl dub šedý
sklo: satináto
typ zakázky: rekonstrukce bytu

  

 

Rychlá dodávka

Dobrý den pane Bedřichu,
spolupráci z vaší firmou si velice chválím. Pan Kříž, jako manažer firmy, je opravdu na svém místě, je velmi vstřícný, pohotový a co hlavně, zvládl i tak šibeniční termín, jaký dostal ode mne! Pan Holík, který provedl vlastní práci je také profesionál na svém místě!
Jednání obou pánů dává vaší firmě vysoký kredit a do budoucna uvažuji o další spolupráci.

Přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků a jsem s pozdravem
Procházková


O zakázce:

popis: dodávka a montáž vinylové podlahy
materiál: lepený vinyl
typ zakázky: rekonstrukce bytu


 

 

 

70cm! -  I toto dokážeme:

Dobrý den,
o vaší firmě jsem se dozvěděli díky letáku, který jsme našli v poštovní schránce. Vaše nabídka nás zaujala a tak jsme vás neváhali kontaktovat. Po osobním jednání s panem Bedřichem, který nám velice vstřícně vše vysvětlil a ukázal, jsme si nechali zpracovat cenovou nabídku, která nám vyhovovala. Proto jsme se rozhodli pro vaši firmu. Termíny montáží byly dodrženy a práce při montážích byly profesionálně odvedeny /nenašli jsme žádný nedostatek/

Vaši zaměstnanci jsou příjemní a vstřícní lidé.
Rádi vaši firmu doporučíme dalším potenciálním zákazníkům.

S pozdravem
Sýkorovi


O zakázce:

popis: dodávka dveří a zárubní, včetně zakázkové výroby okeních parapetů
materiál: cpl ořech
typ zakázky: rekonstrukce rodinného domu
za IBmont: vzhledem ke staršímu charakteru stavby, některé stěny dosahovaly šířky až 70cm. Díky vlastní výrobě a přesnému zaměření nebyl problém přizpůsobyt zárubně těmto rozměrům.