OBLOŽKY KOVOVÝCH ZÁRUBNÍ:

 

BEZ BOURÁNÍ !

BEZ NÁMAHY !!

BEZ STAROSTÍ !!!

 

Obložky kovových zárubní

 

Také máte doma takovéto zárubně?

 

obložka kovové zárubně

Také máte tu zkušenost, že Vám řekli, aby jste to vybourali.

Je to moc křivé!
To Vám nebude pasovat!
To nejde!
Musíte to vybourat!

 

JELIKOŽ JSME PŘÍMO VÝROBCI DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ, DÁVÁME VÁM 100% GARANCI, ŽE OBLOŽÍME KAŽDOU ZÁRUBEŇ.
I TU VAŠI KŘIVOU.

POKUD UZNÁME ŽE PRÁVĚ TA VAŠE OBLOŽIT NEJDE, VYPLATÍME VÁM NA MÍSTĚ 1000,-

 

 

Obklad kovové zárubně neboli OKZ vyrábíme stejným způsobem jako klasické obložkové zárubně do nového stavebního otvoru. Nepoužíváme žádné dodatečné kovové nebo plastové profily na vytvoření konstrukce zárubně, jako tomu je u konkurenčních výrobců. Zárubně vyrábíme tak, aby byla překryta kompletně celá kovová zárubeň.

Obložky kovových zárubní jsou pro majitele již zařízených bytů a domů tou nejjednodušší možností jak si zmodernizovat bydlení novými dveřmi. Je to bezproblémové a neobnáší to žádné stavební úpravy. Pro majitele to znamená, že nemusí nic bourat a veškeré práce provede naše firma.

 

Stará dřevěná zárubeň před realizací obkladu Po obložení staré zárubně

Na těchto fotkách vidíte, jak se promění celkový vzhled dveří a zárubní. Původní stará tesařská zárubeň je obložena novou obložkovou zárubní v povrchu cpl třešeň. Jednoduchý styl prosklených dveří s mřížkou dodá neobyčejny design.

 

 

 

Máte otázky? Přečtěte si článek 8 nejčastějších otázek k obložkám kovových zárubní na našem blogu, a hned se dozvíte odpověď.
Přečíst článek ZDE.

 

 

 

OBKLAD KOVOVÉ ZÁRUBNĚ  STANDARD:

Tento typ kovových zárubní je nejrozšířenější. Na obrázku vidíte v řezu stěnu s kovovou zárubní , která je již překryta naší obložkou kovových zárubní.

 

řez obkladovou zárubní

 

kovová zárubeň standard

UKÁZKA REALIZACE:

obklad kovové zárubně

 


OBKLAD KOVOVÉ ZÁRUBNĚ STŘEDOVÉ ( V PANELOVÝCH BYTECH ):

Tento typ kovových zárubní se v dnešní době již téměř nepoužívá, a proto se s ním setkáváme převážně při rekonstrukcích panelových bytů. Většina firem Vám bude tvrdit, že se tato zárubeň musí vybourat, protože nejde obložit (toto tvrzení je ze zkušeností našich zákazníků od konkurenčních firem ).

Naštěstí pro Vás je to naprostý omyl.

Naše firma Vám vyrobí nové dveře a obložky kovových zárubní i na tento profil vaší stávající zárubně naprosto bez problémů, aniž byste museli cokoliv bourat.

 

 

řez obkladovou zárubní

 

KOVOVÁ ZÁRUBEŇ STŘEDOVÁ

 

OBKLADOVÁ ZÁRUBEŇ ( dřevěné zárubně tesařské ):

Také obklady dřevěných tesařských zárubní nejsou pro naši firmu nijak nepřekonatelný problém. Celková demontáž tesařských zárubní bývá pro majitele většinou velmi finančně náročná a někdy i nemožná, jelikož zárubeň tvoří nosný překlad. Abychom Vám pomohli ušetřit peníze, jsme samozřejmě schopni obložit i tyto zárubně. Po částečné demontáži (kterou provede náš pracovník) některých dílců tesařské zárubně,  jsme schopni namontovat novou obkladovou zárubeň i s dveřmi. Jelikož tato montáž je náročnější, konkrétní informace a postup při výměně Vám sdělí náš technik na bezplatné konzultaci s Vámi.

 

řez obkladovou zárubní

 

TESAŘSKÁ ZÁRUBEŇ

 

Tesařská zárubeň dvoukřídlá

I takové staré zárubně dokážeme obložit.

 

OBKLAD KOVOVÝCH ZÁRUBNÍ  ŠROUBOVANÝCH ( v panelových bytech ):

Tento typ kovových zárubní je jen sešroubován proti sobě a stažen ke stěně, takže není třeba obkládat. Při bezplatné návštěvě našim technikem se dozvíte, jak se konkrétně bude postupovat při demontáži, kterou provede náš pracovník a následné montáži nových dveří a zárubní. Demontáž stávajících kovových zárubní provádí naši odborně proškolení pracovníci, a proto bývá většinou bezprašnou záležitostí, takže dochází jen k minimálnímu znečištění bytu. Tyto zárubně z důvodu nenáročné demontáže nedoporučujeme obkládat, aby se zbytečně nezmenšoval průchozí rozměr nové zárubně. Demontáž probíhá zároveň s montáží nových dveří a zárubní, takže zákazník nemusí mít obavy, že bude bydlet po dobu objednání bez dveří.

 

řez obkladovou zárubní

 

 

Pokud Vám někdo tvrdí že to nejde obložit, přečtěte si článek na našem blogu, proč tomu tak je.
Přečíst článek ZDE.

 

 


Zaslat poptávku

Nechte toto pole prázdné

  

 

V případě zájmu nebo dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Igor Bedřich tel.: 605 505 323