Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře jsou v interiéru vždy elegantním a neotřelým řešením. Záleží jen na Vás, jaký typ skla a grafického návrhu si zvolíte. Níže Vám uvádíme na ukázku pár typů celoskleněných dveří s různými ornamenty.

 

 

celoskleněné posuvné dveře s bočním světlíkem

celoskleněné posuvné dveře v obložkové zárubni

Celoskleněná stěna

 

Základní nabídka celoskleněných dveří:

VS GP12P

VS GP13PVS GP14PVS GP15PVS GP16PVS GP17NVS KP8PVS KP9NVS KP10PVS KP11PVS KP18PVS P1PVS P2PVS P3NVS P4PVS P5PVS P6PVS P7P

Tyto typy skel rozhodně nejsou naší kompletní nabídkou.
V případě, že máte vlastí motiv který chcete mít na svých celoskleněných dveřích, stačí nám zaslat návrh na e-mail a obratem Vám spočítáme cenovou nabídku. Dodáváme celoskleněné dveře na míru, což znamená že Vám vyrobíme dveře dle vašich představ jak rozměrově, tak i designově.

Pískované ornamenty:
Jsou to obrazce vytvořené proudem jemných částic přes šablony. Pískování je najvýraznější na čirém skle, jelikož pískovaná plocha je matná (mléčná). Samozřejmě že se pískování používá i na sklo satináto (mléčné), avšak počítejte s tím, že ornament nebude tak výrazný.

Gravírované ornamenty:
Tyto ornamenty jsou frézované do plochy skla. Frézovaná linka může mít různou šířku i hloubku, což ovlivňuje i tloušťku skla. Pro výrobu celoskleněných dveří se nejčastěji používá sklo tloušťky 8mm,ale není to pravidlem. Vždy záleží na okolnostech použití.

Grafosklo - sklo s potiskem:
Skla s potiskem jsou aktuálním trendem a získávají si stále větší popularitu. Tato skla maji na ploše zalaminovaný potisk, což zaručuje jejich živitnost. Na takovéto dveře si můžete navrhnout design dle Vaší libosti, což značně rozšiřuje možnosti využití.

 


Zaslat poptávku

Nechte toto pole prázdné 

V případě dotazů a Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Velmi rádi Vám poskytneme více informací.

Tel.: 605 505 323 p. Bedřich