Posuvné dveře do pouzdra - elegance, praktičnost či prostorová nenáročnost – to vše jsou hlavní přednosti, kterými se posuvné dveře mohou pochlubit. Nejčastěji se instalují do menších místností nebo v místech kde by se setkávalo více dveřních křídel naráz.

Jejich výhodou oproti dveřím posuvným po stěně je navíc to, že jsou prostorově ještě méně náročné.

Nechejte prostory ve svém bytě či domě volně dýchat a zároveň zajistěte, aby pobyt v každé místnosti zajišťoval pocit soukromí. Posuvné dveře do pouzdra tento pocit bezpochyby zaručí. Jejich bezproblémový chod či elegantní design ocení milovníci luxusu, prostorová skromnost zase potěší ty, jež dbají na praktičnost. Posuvné dveře do pouzdra jsou jednoduchou a zároveň velmi komplexní záplatou na všechny problémy, které s výběrem a následnou instalací dveří mohou přijít.

posuvné dveře do pouzdra paralelníceloskleněné dveře posuvné do pouzdraCeloprosklené dveře posuvné do pouzdradalší realitace ZDE

 


 

 

 

Jak to udělat, aby dveře nebouchaly?
Jednoduchým doplňkem, který se osadí při montáži dveří a zárubní si maximálně zpříjemníte život. Tichý doraz Vám dveře zpomalí, a pozvolna dovře.

„A teď už žádné bouchání'

Pozornější z Vás si mohou všimnout našeho režiséra v odlesku skla.

 

 

 

Zaslat poptávku

Nechte toto pole prázdné